جدیدترین های مجله بانوریس

راه های انتخاب رنگ لباس متناسب با رنگ پوست

راه های انتخاب رنگ لباس متناسب با رنگ پوست

انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ 0 دیدگاه

یکی از راه های شیک پوشی انتخاب رنگ لباس نسبت به ویژگی های ظاهری مثل رنگ پوست است. برخی افراد شناختی از رنگ پوستشان ندارند و این باعث می شود لباس هایی با رنگ نامناسب انتخاب کنند. یا اصلا رعایت این اصل را نمی کنند که رنگ لباس باید با رنگ پوست هم خوانی داشته باشد.برای انتخاب لباس متناسب با رنگ پوست باید اصولی را بشناسید که در نتیجه جزء اشخاص شیک پوش معرفی شوید. در مرحه اول باید رنگ پوست خود را بشناسید، ما در این مقاله به شما آموزش می دهیم با چند ترفند ساده رنگ پوست خود را تشخیص داده و به راحتی لباس هایی با رنگ متناسب با رنگ پوستتان انتخاب کرده و جزء شیک پوشان با کلاس شوید.

اصول نگهداری لباس های زمستانی

اصول نگهداری لباس های زمستانی

انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ 0 دیدگاه

شیک پوش بودن و میل به پوشیدن لباس های زیبا نیاز غیر قابل انکار برای تمامی افراد می باشد. چه بخواهیم چه نخواهیم سالیانه هزینه های زیادی برای خرید لباس کنار می گذاریم. کاهش هزینه های مربوط به خرید لباس تنها در صورت مراقبت درست و اصولی از آن ها امکان پذیر می باشد. همانطور که می دانید هر لباس با هر نوع مدل و جنس اصول نگهداری مخصوص به خود را دارد. مواردی مثل نحوه ی شستشو، نحوه خشک کردن، نحوه ی چیدن در کمد ها، نحوه ی اتو کشی و ... مواردی هستند که در نگهداری لباس ها نقش به سزایی ایفا می کنند، چون عدم دقت در هر مورد سلامت لباس را به خطر می اندازد.

چگونه در فصل تابستان شیک پوش باشیم؟

چگونه در فصل تابستان شیک پوش باشیم؟

انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ 0 دیدگاه

شیک پوشی جزء اصلی ترین دغدغه های جوامع امروزی هست و با تغییر فصل این دغدغه در بین افراد بیشتر می شود. رعایت اصول شیک پوشی در هر فصل نیازمند اطلاعاتی هست که افراد باید بدانند تا جزء افراد شیک پوش آن فصل مطرح شوند.

چگونه یک فرد جذاب با فرم بدن سیبی شکل باشیم؟

چگونه یک فرد جذاب با فرم بدن سیبی شکل باشیم؟

انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ 0 دیدگاه

همانطور که می دانید فرم اندام های هر فرد منحصر به فرد و متفاوت از فرد دیگر است، که بر اساس همین فرم و نوع در طبقه بندی خاصی قرار میگیرد که در مقاله قبلی به آن ها اشاره شده.ما در مقاله قبلی سعی کردیم به طور کلی چند نوع از فرم های بدن و راه های شناخت آن ها را به شما یاد بدهیم . حال در این مقاله و مقالات بعدی سعی در توصیف کامل و ارائه اطلاعات مربوط به هر فرم بدن را در اختیار شما قرار دهیم.

انواع  فرم های بدن و راه های اولیه شناخت آن

انواع فرم های بدن و راه های اولیه شناخت آن

انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ 6 دیدگاه

اندام های بانوان از قدیم الایام بر اساس اشکالی مثل مثلث، مستطیل، بیضی، ساعت شنی و… تقسیم بندی شده است. این تقسیم بندی از روی ژنتیک ، بارداری، ترکیبات هورمونی، سن، الگوی توزیع چربی و استخوان بندی انجام می پذیرد.

9 مهارت اجتماعی مهم که باید به فرزندانمان بیاموزیم

9 مهارت اجتماعی مهم که باید به فرزندانمان بیاموزیم

انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ 2 دیدگاه

مهارت اجتماعی به آن مجموعه رفتارهایی که میتوان آموخت و به فرد کمک میکند تا با دیگران رابطه ی موثرو بهتری داشته باشد ، می گویند و از رفتارهای که ناشایست است خودداری کند .با آموزش موثر و روش تدریس کارامد میتوان کودکان را به نحوی آموزش داد که بتوانند در شرایط اجتماعی مختلف واکنش مناسب داشته باشند و متناسب با مشکلات مختلف بدانند دقیق چه کارکنند رشد مهارت اجتماعی در کودکان میتواند در روند تکامل و کیفیت زندگی آنها ، بسیار نقش مهمی داشته باشد

عوامل موثر در داشتن زندگی شاد

عوامل موثر در داشتن زندگی شاد

انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ 0 دیدگاه

فقط با انجام 10عمل زندگی شادی داشته باشیم

گرمازدگی و نحوه ی مقابله با آن در تابستان

گرمازدگی و نحوه ی مقابله با آن در تابستان

انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ 0 دیدگاه

زمانی که دمای درونی بدن بیش از حد بالا میرود و بدن از دفع گرما به دلیل گرم بودن بیش از حد دمای محیط و یا بالا بودن میزان حرارت بدن براثر فعالیت های فیزیکی عاجز میماند ، بدن دچار گرما زدگی میشود.