جدیدترین های مجله بانوریس

7 مورد از معروفترین انواع آستین ها را بشناسیم

7 مورد از معروفترین انواع آستین ها را بشناسیم

انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ 0 دیدگاه

یکی از این جزئیات که باید در خرید لباس به آن ها توجه شود آستین های لباس می باشد. اگربخواهیم تعریفی واضح از آستین ارائه دهیم می توانیم بگوئیم آستین ها بخش مهمی از لباس های ما هستند که در اولین نگاه توجه ها را به سمت لباس و صد البته به شما معطوف می کنند.

پارچه های جین و انواع آن

پارچه های جین و انواع آن

انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ 0 دیدگاه

پارچه ها جنس های متفاوت و متنوعی دارند مانند: دانتل، بنگالین، لیوس، جین و غیره. پارچه های جین یکی از انواع متنوع، جذاب و خاص پارچه ها به شمار می‌آیند. لباس های جین درواقع همان لباس هایی هستند که از پارچه های جین تهیه شده اند. این نوع لباس ها دوام بالایی دارند و هرگز از مد نمی‌افتند و چون همیشه جزو لباس های شیک و جذاب به شمار می‌آیند، بین جوانان و حتی میانسالان بطور شگفت انگیزی محبوب هستند.

بهترین رنگ های انتخابی لاک برای فصل پاییز

بهترین رنگ های انتخابی لاک برای فصل پاییز

انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ 0 دیدگاه

همه ی ما می دانیم که زیبایی ناخن ها و دست ها جزء مواردی هست که بانوان به آن اهمیت داده و جزء اولویت هایشان در شیک پوشی قرار می دهند، چون یک بانوی شیک پوش حتی از ساده ترین موارد هم نمی گذرد. لاک ها گزینه های بسیار خوبی برای این مورد محسوب می شوند. لاک ها زمانی جلوه ی بیشتری از خود نشان می دهند که متناسب با فصل سال انتخاب شده باشند. در این شرایط است که می توانید حال و هوای روزهایتان را متناسب با تغییرات فصلی که در آن قرار دارید تغییر دهید.

جذابیت لباس قرمز چگونه تکمیل می شود؟

جذابیت لباس قرمز چگونه تکمیل می شود؟

انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ 0 دیدگاه

هرجا که صحبت از جذابیت، توجه و اعتماد به نفس باشد همیشه لباسی با رنگ قرمز جلوه گری می کند. رنگ قرمز رنگ جادوئی و سحر کننده ای است که همه بانوان از آن برای معطوف کردن نگاه ها به سمت خود استفاده می کنند. رنگ قرمز طیف های بسیار گسترده ای دارد و انتخاب این طیف ها بستگی به عواملی مثل نوع لباس مورد نظر و حتی رنگ پوست شما دارد. حقیقتا باید طیف رنگی انتخابی شما به گونه ای باشد که به رنگ پوستتان بیاید، در این صورت است که جلوه ی زیبا و فوق العاده خود را نمایان می کند

هودی ها و انواع آن

هودی ها و انواع آن

انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ 0 دیدگاه

لباس های پاییزی انواع و تنوع های زیادی دارند که هودی ها یک نمونه از این نوع لباس ها هستند. همانطور که می دانید پاییز فصلی هست که نیاز به پوشش های سبک دارد. پوشش هایی که جلوی سرما را بگیرد و در کنار آن حس گرما نیز ندهد. بهترین گزینه برای این فصل هودی ها، ژاکت های نازک و سوئیشرت هاست.

بهترین اکسسوری های پاییزی چه می توانند باشند؟

بهترین اکسسوری های پاییزی چه می توانند باشند؟

انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ 0 دیدگاه

هر فصلی اکسسوری های مخصوص به خود را دارد و استفاده از این نوع اکسسوری ها زیبایی و استایل فوق العاده شما را چندین برابر می کند. همه ی شما می دانید که می توانید با یک ست لباس استایل های متفاوتی را در خود ایجاد کنید اما بهتر است بدانید که این کار بدون استفاده از اکسسوری هایی مثل کیف، کفش، دستمال گردن، شال گردن، ساعت، عینک، کلاه، زیور آلات و حتی کمربند ها امکان پذیر نیست.

بهترین نوع پوشش در فصل پاییز چیست؟

بهترین نوع پوشش در فصل پاییز چیست؟

انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ 0 دیدگاه

فصل پاییز فصلی است که درجه هوا در آن کاملا متغیر است. گاهی سرد و گاهی گرم. پس می توان گفت انتخاب نوع پوشش برای فصل پاییز بسیار مهم و سخت است. شما باید به طور کامل در مورد بهترین نوع پوشش در فصل پاییز اطلاعاتی داشته باشید که هم در عین حال بتوانید متناسب با این آب و هوا لباس بپوشید و هم استایل شیک و همه پسندی داشته باشید. این موضوع به شما کمک می کند به راحتی پوشش خود را در تغییرات دمای هوا تحت کنترل خود نگهدارید.

رنگ های مناسب برای انتخاب لباس در فصل پاییز

رنگ های مناسب برای انتخاب لباس در فصل پاییز

انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ 0 دیدگاه

فصل پاییز فصلی است پر از رنگ ها، ترکیبات رنگی موجود در طبیعت پاییزی جزء جذاب ترین و فوق العاده زیباترین ترکیبات رنگی می باشند. همانطور که می دانید ترکیبات رنگی طبیعت در پاییز می تواند الهام بخش شما در رنگ آمیزی موهایتان، نوع آرایش صورتتان و صد البته انتخاب رنگ لباس هایتان باشد. جالب است بدانید که این ترکیبات رنگی و رنگ هایی که شما در این فصل برای موهایتان، آرایش صورتتان و یا لباس هایتان انتخاب می کنید تا حد زیادی به شخصیت شما بستگی دارد. فقط کافیست که بدانید دارای چه خصوصیات شخصیتی هستید تا با کمک آن بتوانید بهترین نوع انتخاب رنگ لباس را در این فصل داشته باشید.