جدیدترین های مجله بانوریس

استایل شیک زنانه با شلوار دمپا

استایل شیک زنانه با شلوار دمپا

انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ 0 دیدگاه

شلوار دمپا ترند سال ۲۰۲۱ است که از دهه هفتاد مد می باشد و طرفداران زیادی دارد و بهتر است هر خانمی در کمد لباس خود یک شلوار دمپا داشته باشد. شلوار دمپا یکی از اقسام مدل‌ های شلوار است که از کمر تا زانو تنگ و از زانو تا مچ پا گشاد است، تا با ایجاد تعادل در ظاهر اندام، شما را کشیده‌ تر نشان دهد. جنس این شلوارها از کتان، جین، پارچه‌ و ابریشم می باشد که با هرکدام از این جنس شلوارها می‌ توانید استایل‌ های متفاوتی را تجربه کنید.

بهترین اکسسوری های زمستانی چه می توانند باشند؟

بهترین اکسسوری های زمستانی چه می توانند باشند؟

انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ 0 دیدگاه

هر فصلی اکسسوری های مخصوص به خود را دارد و استفاده از این نوع اکسسوری ها زیبایی و استایل فوق العاده شما را چندین برابر می کند. همانطور که قبلا هم به شما گفته ایم هر فصلی استایل مخصوص به خود را دارد و شما باید پوشش و استایل مناسب با آن فصل را داشته باشید. همچنین این مورد را هم یادآور شده ایم که فصل زمستان فصلی است که دمای هوا سرد می باشد و شما باید به طور کامل در مورد بهترین نوع پوشش در فصل زمستان اطلاعاتی داشته باشید که در عین حال هم بتوانید متناسب با این آب و هوا لباس بپوشید. با شروع فصل سرما و برودت هوا همه ما در کنار لباس های زمستانی به اکسسوری های مخصوص زمستان هم نیاز پیدا می کنیم که در این مقاله در مورد آنها صحبت خواهیم کرد.

رنگ های مناسب برای انتخاب لباس در فصل زمستان

رنگ های مناسب برای انتخاب لباس در فصل زمستان

انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ 0 دیدگاه

فصل زمستان فصلی است پر از رنگ ها، ترکیبات رنگی موجود در طبیعت زمستانی جزء جذاب ترین و فوق العاده زیباترین ترکیبات رنگی می باشند. همانطور که می دانید ترکیبات رنگی طبیعت در زمستان می تواند الهام بخش شما در رنگ آمیزی موهایتان، نوع آرایش صورتتان و صد البته انتخاب رنگ لباس هایتان باشد. پس دانستن اینکه رنگ های مناسب برای انتخاب لباس در فصل زمستان چیست، به شما در شیک پوشی و داشتن استایل فوق العاده زمستانی کمک می‌کند.

بهترین نوع پوشش در فصل زمستان چیست؟

بهترین نوع پوشش در فصل زمستان چیست؟

انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ 0 دیدگاه

با تغییر فصل و سرد شدن هوا پوشش ما هم تغییر می‌کند و کم کم به سمت پوشش گرم می‌رویم و بیشتر از لباس های گرم استفاده می‌کنیم. پوشش هایی که مناسب فصل پاییز و زمستان هستند بیشترشان با الهام گرفتن از رنگ ها و طرح های زیبای فصل پاییز و زمستان طراحی شده اند. اما برای بیشتر بانوان خوشتیپ و شیک پوش این سوال ایجاد می‌شود که بهترین نوع پوشش در فصل زمستان چیست؟ ما در این مقاله می‌خواهیم در مورد بهترین نوع پوشش‌ در فصل زمستان صحبت کنیم و چند نکته‌ی مهم درباره‌ی تیپ مناسب برای فصل زمستان به شما ارائه دهیم تا علاوه بر برطرف کردن نیازتان، به خوش تیپ بودن شما نیز کمک کنیم

7 مورد از معروفترین انواع آستین ها را بشناسیم

7 مورد از معروفترین انواع آستین ها را بشناسیم

انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ 0 دیدگاه

یکی از این جزئیات که باید در خرید لباس به آن ها توجه شود آستین های لباس می باشد. اگربخواهیم تعریفی واضح از آستین ارائه دهیم می توانیم بگوئیم آستین ها بخش مهمی از لباس های ما هستند که در اولین نگاه توجه ها را به سمت لباس و صد البته به شما معطوف می کنند.

پارچه های جین و انواع آن

پارچه های جین و انواع آن

انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ 0 دیدگاه

پارچه ها جنس های متفاوت و متنوعی دارند مانند: دانتل، بنگالین، لیوس، جین و غیره. پارچه های جین یکی از انواع متنوع، جذاب و خاص پارچه ها به شمار می‌آیند. لباس های جین درواقع همان لباس هایی هستند که از پارچه های جین تهیه شده اند. این نوع لباس ها دوام بالایی دارند و هرگز از مد نمی‌افتند و چون همیشه جزو لباس های شیک و جذاب به شمار می‌آیند، بین جوانان و حتی میانسالان بطور شگفت انگیزی محبوب هستند.

بهترین رنگ های انتخابی لاک برای فصل پاییز

بهترین رنگ های انتخابی لاک برای فصل پاییز

انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ 0 دیدگاه

همه ی ما می دانیم که زیبایی ناخن ها و دست ها جزء مواردی هست که بانوان به آن اهمیت داده و جزء اولویت هایشان در شیک پوشی قرار می دهند، چون یک بانوی شیک پوش حتی از ساده ترین موارد هم نمی گذرد. لاک ها گزینه های بسیار خوبی برای این مورد محسوب می شوند. لاک ها زمانی جلوه ی بیشتری از خود نشان می دهند که متناسب با فصل سال انتخاب شده باشند. در این شرایط است که می توانید حال و هوای روزهایتان را متناسب با تغییرات فصلی که در آن قرار دارید تغییر دهید.

جذابیت لباس قرمز چگونه تکمیل می شود؟

جذابیت لباس قرمز چگونه تکمیل می شود؟

انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ 0 دیدگاه

هرجا که صحبت از جذابیت، توجه و اعتماد به نفس باشد همیشه لباسی با رنگ قرمز جلوه گری می کند. رنگ قرمز رنگ جادوئی و سحر کننده ای است که همه بانوان از آن برای معطوف کردن نگاه ها به سمت خود استفاده می کنند. رنگ قرمز طیف های بسیار گسترده ای دارد و انتخاب این طیف ها بستگی به عواملی مثل نوع لباس مورد نظر و حتی رنگ پوست شما دارد. حقیقتا باید طیف رنگی انتخابی شما به گونه ای باشد که به رنگ پوستتان بیاید، در این صورت است که جلوه ی زیبا و فوق العاده خود را نمایان می کند