جدیدترین های مجله بانوریس

راه های انتخاب رنگ لباس متناسب با رنگ پوست

راه های انتخاب رنگ لباس متناسب با رنگ پوست

انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ 0 دیدگاه

یکی از راه های شیک پوشی انتخاب رنگ لباس نسبت به ویژگی های ظاهری مثل رنگ پوست است. برخی افراد شناختی از رنگ پوستشان ندارند و این باعث می شود لباس هایی با رنگ نامناسب انتخاب کنند. یا اصلا رعایت این اصل را نمی کنند که رنگ لباس باید با رنگ پوست هم خوانی داشته باشد.برای انتخاب لباس متناسب با رنگ پوست باید اصولی را بشناسید که در نتیجه جزء اشخاص شیک پوش معرفی شوید. در مرحه اول باید رنگ پوست خود را بشناسید، ما در این مقاله به شما آموزش می دهیم با چند ترفند ساده رنگ پوست خود را تشخیص داده و به راحتی لباس هایی با رنگ متناسب با رنگ پوستتان انتخاب کرده و جزء شیک پوشان با کلاس شوید.

انواع  فرم های بدن و راه های اولیه شناخت آن

انواع فرم های بدن و راه های اولیه شناخت آن

انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ 6 دیدگاه

اندام های بانوان از قدیم الایام بر اساس اشکالی مثل مثلث، مستطیل، بیضی، ساعت شنی و… تقسیم بندی شده است. این تقسیم بندی از روی ژنتیک ، بارداری، ترکیبات هورمونی، سن، الگوی توزیع چربی و استخوان بندی انجام می پذیرد.

پارچه های مناسب فصل پاییز

پارچه های مناسب فصل پاییز

انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ 0 دیدگاه

در پاییز از چه پارچه هایی لباس بدوزیم

راه هایی برای جلوگیری از ریزش موها

راه هایی برای جلوگیری از ریزش موها

انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ 0 دیدگاه

چه عواملی باعث ریزش مو می شود؟ علل ریزش مو در افراد مختلف متفاوت است. در حالی که در برخی موارد عوامل خارجی ممکن است مسئول باشند ، مواردی مانند برخی شرایط پزشکی جدی ، عدم تغذیه و وراثت نیز علل اصلی طاسی در اکثر بیماران است.

9 مهارت اجتماعی مهم که باید به فرزندانمان بیاموزیم

9 مهارت اجتماعی مهم که باید به فرزندانمان بیاموزیم

انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ 2 دیدگاه

مهارت اجتماعی به آن مجموعه رفتارهایی که میتوان آموخت و به فرد کمک میکند تا با دیگران رابطه ی موثرو بهتری داشته باشد ، می گویند و از رفتارهای که ناشایست است خودداری کند .با آموزش موثر و روش تدریس کارامد میتوان کودکان را به نحوی آموزش داد که بتوانند در شرایط اجتماعی مختلف واکنش مناسب داشته باشند و متناسب با مشکلات مختلف بدانند دقیق چه کارکنند رشد مهارت اجتماعی در کودکان میتواند در روند تکامل و کیفیت زندگی آنها ، بسیار نقش مهمی داشته باشد

تاثیرات رنگ ورنگ امیزی برکاهش استرس

تاثیرات رنگ ورنگ امیزی برکاهش استرس

انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ 0 دیدگاه

بسیاری از ما از کودکی علاقه ای زیادی به رنگ امیزی داشته ایم ودفتر نقاشی جزو پر مصرف ترین دفترهایی بود که برگه های ان نسبت به سایر دفتر های دیگر زود تمام میشد اما باگذشت زمان و قرار گرفتن در مشکلات روزمره این علاقه جای خود را به استرس داد براساس تحقیق ها ثابت شده که رنگ امیزی تکنینی برای مبارزه با استرس و اضطراب است. حال میخواهیم چکیده از این تحقیق ها را در اختیار شما بگذاریم. اثرات عجیب وشگفت انگیز رنگ آمیزی بر روح روان یک انسان.

راه هایی برای از بین بردن چربی های شکم

راه هایی برای از بین بردن چربی های شکم

انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ 0 دیدگاه

اکثر مردم از چاقی شکم و چربی های اضافی دور آن رنج می برند بخصوص خانم ها که دوست دارند با پوشیدن هر لباسی زیبا و ایده آل به نظر برسند چربی های دور شکم چربی های اشباعی هستند که عامل اصلی برای ابتلا به دیابت و بیماری های قلبی می باشند اگرچه از دست دادن چربی از این ناحیه می تواند مشکل باشد اما غیرممکن نیست، ما قصد داریم امروز چند راه حل در اختیار شما قرار دهیم تا شکم لاغری داشته باشید.

عوامل موثر در داشتن زندگی شاد

عوامل موثر در داشتن زندگی شاد

انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ 0 دیدگاه

فقط با انجام 10عمل زندگی شادی داشته باشیم