جدیدترین های مجله بانوریس

اصول انتخاب رنگ پارچه و لباس با رنگ پوست

اصول انتخاب رنگ پارچه و لباس با رنگ پوست

انتشار : ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ 0 دیدگاه

اینکه چه لباسی و به چه رنگی به تن آدم می‌آید موضوعی است که همیشه دغدغه اصلی در خریدهایمان است. این مورد که همیشه به خرید برخی رنگ‌ها بیشتر از بقیه رنگ‌ها تمایل داریم علاوه بر علاقه شخصی یک دلیل دیگر هم دارد. اینکه رنگ مورد نظر به رنگ پوست ما می‌آید. این موضوع به این معنی نیست که حقی برای انتخاب رنگ دیگری نداریم. بلکه به این معناست که رنگ غالب در استایل ما باید همان رنگی باشد که به پوستمان بیاید.

ایده‌های جذاب برای خوش استایلی در بهار!

ایده‌های جذاب برای خوش استایلی در بهار!

انتشار : ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ 0 دیدگاه

فصل بهار یکی از فصل‌هایی است که ایده‌های خاص و جذاب لباس پوشیدن را می‌طلبد. و به دلیل خاصیت دوهوایی بودن شما انتخاب‌هایی زیادی برای ست کردن دارید. پس ایده‌های جذاب برای خوش استایلی در بهار را بشناسید و بکار ببرید. مطمئنا استایل شگفت‌انگیزی خواهید داشت.

پارچه‌های مناسب برای مانتوهای بهاری

پارچه‌های مناسب برای مانتوهای بهاری

انتشار : ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ 0 دیدگاه

پرکاربردترین تن‌پوش برای بانوان مانتو است. به همین دلیل بانوان باید در خرید مانتوهای بهاری دقت به خرج داده و مناسب‌ترین مانتو را از هر لحاظ انتخاب کنند. اولویت انتخاب در خرید مانتو، پارچه‌ آن است. به همین علت شناخت پارچه‌های مناسب برای مانتوهای بهاری موضوعی مهم و اساسی است که هر بانویی به آن نیاز دارد تا بر همین اساس مناسب‌ترین و صحیح‌ترین انتخاب را داشته باشد

بهار 1401 چه رنگی بپوشیم؟

بهار 1401 چه رنگی بپوشیم؟

انتشار : ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ 0 دیدگاه

تاثیر فوق‌العاده روانکاوانه و انرژی‌بخش موجود در هر طیف رنگی، تا حدی روی شخص، عواطف و احساسات او تسلط دارد. روحیات فرهنگی تمام افراد ارتباط مستقیم و کاملی با رنگ‌هایی دارد که استفاده می‌کنند. بنابراین شناخت رنگ‌های مربوط به هر سال سبب موفقیت، حس خوب داشتن و پویا بودن می‌شود.

اشتباهات رایج در انتخاب پارچه و لباس

اشتباهات رایج در انتخاب پارچه و لباس

انتشار : ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ 0 دیدگاه

پارچه اصلی‌ترین جزء یک لباس است و قبل از هرچیزی در یک لباس خودنمایی می‌کند. به صراحت می‌توانیم بگوییم که کیفیت پارچه باید در اولویت توجه یک لباس باشد. مسائلی دیگر مثل مدل، نوع و کیفیت دوخت و حتی قیمت باید پس از تایید کیفیت پارچه مورد ارزیابی قرار گیرد. هرگونه اشتباه در انتخاب پارچه و لباس، هرچقدر هم کوچک باشد استایل را بهم زده و از شیک پوشی می‌کاهد.

راه های انتخاب رنگ لباس متناسب با رنگ پوست

راه های انتخاب رنگ لباس متناسب با رنگ پوست

انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ 0 دیدگاه

یکی از راه های شیک پوشی انتخاب رنگ لباس نسبت به ویژگی های ظاهری مثل رنگ پوست است. برخی افراد شناختی از رنگ پوستشان ندارند و این باعث می شود لباس هایی با رنگ نامناسب انتخاب کنند. یا اصلا رعایت این اصل را نمی کنند که رنگ لباس باید با رنگ پوست هم خوانی داشته باشد.برای انتخاب لباس متناسب با رنگ پوست باید اصولی را بشناسید که در نتیجه جزء اشخاص شیک پوش معرفی شوید. در مرحه اول باید رنگ پوست خود را بشناسید، ما در این مقاله به شما آموزش می دهیم با چند ترفند ساده رنگ پوست خود را تشخیص داده و به راحتی لباس هایی با رنگ متناسب با رنگ پوستتان انتخاب کرده و جزء شیک پوشان با کلاس شوید.

انواع  فرم های بدن و راه های اولیه شناخت آن

انواع فرم های بدن و راه های اولیه شناخت آن

انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ 6 دیدگاه

اندام های بانوان از قدیم الایام بر اساس اشکالی مثل مثلث، مستطیل، بیضی، ساعت شنی و… تقسیم بندی شده است. این تقسیم بندی از روی ژنتیک ، بارداری، ترکیبات هورمونی، سن، الگوی توزیع چربی و استخوان بندی انجام می پذیرد.

پارچه های مناسب فصل پاییز

پارچه های مناسب فصل پاییز

انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ 0 دیدگاه

در پاییز از چه پارچه هایی لباس بدوزیم