ارشیو اخبار فروشگاه

ترند پاییز 2018 و 2019

ترند پاییز 2018 و 2019

انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ 0 دیدگاه

ترند بپوشید تا بیشتر دیده شوید

اصول نگهداری لباس های زمستانی

اصول نگهداری لباس های زمستانی

انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ 0 دیدگاه

شیک پوش بودن و میل به پوشیدن لباس های زیبا نیاز غیر قابل انکار برای تمامی افراد می باشد. چه بخواهیم چه نخواهیم سالیانه هزینه های زیادی برای خرید لباس کنار می گذاریم. کاهش هزینه های مربوط به خرید لباس تنها در صورت مراقبت درست و اصولی از آن ها امکان پذیر می باشد. همانطور که می دانید هر لباس با هر نوع مدل و جنس اصول نگهداری مخصوص به خود را دارد. مواردی مثل نحوه ی شستشو، نحوه خشک کردن، نحوه ی چیدن در کمد ها، نحوه ی اتو کشی و ... مواردی هستند که در نگهداری لباس ها نقش به سزایی ایفا می کنند، چون عدم دقت در هر مورد سلامت لباس را به خطر می اندازد.

بهترین نوع پوشش در فصل زمستان چیست؟

بهترین نوع پوشش در فصل زمستان چیست؟

انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ 0 دیدگاه

با تغییر فصل و سرد شدن هوا پوشش ما هم تغییر می‌کند و کم کم به سمت پوشش گرم می‌رویم و بیشتر از لباس های گرم استفاده می‌کنیم. پوشش هایی که مناسب فصل پاییز و زمستان هستند بیشترشان با الهام گرفتن از رنگ ها و طرح های زیبای فصل پاییز و زمستان طراحی شده اند. اما برای بیشتر بانوان خوشتیپ و شیک پوش این سوال ایجاد می‌شود که بهترین نوع پوشش در فصل زمستان چیست؟ ما در این مقاله می‌خواهیم در مورد بهترین نوع پوشش‌ در فصل زمستان صحبت کنیم و چند نکته‌ی مهم درباره‌ی تیپ مناسب برای فصل زمستان به شما ارائه دهیم تا علاوه بر برطرف کردن نیازتان، به خوش تیپ بودن شما نیز کمک کنیم

رنگ های مناسب برای انتخاب لباس در فصل زمستان

رنگ های مناسب برای انتخاب لباس در فصل زمستان

انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ 0 دیدگاه

فصل زمستان فصلی است پر از رنگ ها، ترکیبات رنگی موجود در طبیعت زمستانی جزء جذاب ترین و فوق العاده زیباترین ترکیبات رنگی می باشند. همانطور که می دانید ترکیبات رنگی طبیعت در زمستان می تواند الهام بخش شما در رنگ آمیزی موهایتان، نوع آرایش صورتتان و صد البته انتخاب رنگ لباس هایتان باشد. پس دانستن اینکه رنگ های مناسب برای انتخاب لباس در فصل زمستان چیست، به شما در شیک پوشی و داشتن استایل فوق العاده زمستانی کمک می‌کند.

بهترین اکسسوری های زمستانی چه می توانند باشند؟

بهترین اکسسوری های زمستانی چه می توانند باشند؟

انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ 0 دیدگاه

هر فصلی اکسسوری های مخصوص به خود را دارد و استفاده از این نوع اکسسوری ها زیبایی و استایل فوق العاده شما را چندین برابر می کند. همانطور که قبلا هم به شما گفته ایم هر فصلی استایل مخصوص به خود را دارد و شما باید پوشش و استایل مناسب با آن فصل را داشته باشید. همچنین این مورد را هم یادآور شده ایم که فصل زمستان فصلی است که دمای هوا سرد می باشد و شما باید به طور کامل در مورد بهترین نوع پوشش در فصل زمستان اطلاعاتی داشته باشید که در عین حال هم بتوانید متناسب با این آب و هوا لباس بپوشید. با شروع فصل سرما و برودت هوا همه ما در کنار لباس های زمستانی به اکسسوری های مخصوص زمستان هم نیاز پیدا می کنیم که در این مقاله در مورد آنها صحبت خواهیم کرد.