اصول ست کردن با کفش قرمز جذاب زنانه

امتیاز دهید

 کفش‌ قرمز به عنوان یک آیتم محبوب، جذاب، دوست داشتنی و قابل توجه محسوب می‌ شود که‌ تقریبا هر خانمی می تواند از داشتن آن بهره ببرد، چرا که می ‌تواند سادگی ظاهرتان را بر هم زده و باعث شیک و جذاب تر دیده شدن استایل تان شود. همیشه اصولی برای ست کردن کفش و لباس وجود دارد که باید توجه بیشتری به آن داشت بنابراین حواستان به لباس تان که همراه با کفش قرمز می پوشید باشد چرا که اگر ست مناسب این کفش را نداشته باشید ظاهری رنگ و رو رفته و نامناسب برایتان ایجاد می کند. بنابراین برای این که بدانید چگونه کفش قرمز را با لباس تان ست کنید و به ظاهری جذاب و شیک برسید تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

کفش قرمز

 نکات مهم هنگام انتخاب کفش قرمز

اگر برای مهمانی یا مراسم خاص کفش مناسب می خواهید کفش پاشنه بلند و نازک قرمز انتخاب کنید تا استایل تان را جذاب تر کند.

اگر بخواهید برای محیط رسمی کفش قرمز بپوشید باید از نمونه رسمی تر این کفش ها استفاده کنید.

اگر می خواهید برای موقعیت های ساده و پیش رو از این کفش استفاده کنید پیشنهاد ما به شما این است که کفش پاشنه کوتاه قرمز ساده را انتخاب کنید.

 چه رنگ هایی با کفش قرمز ست می شود؟

کفش قرمز در سبک های زیادی موجود است از کبود تیره تا قرمز روشن و بستگی به سبک انتخاب شما دارد بنابراین برای متعادل کردن استایل با کفش قرمز از رنگ های خنثی و تیره مثل مشکی، سفید و سرمه ای استفاده کنید چرا که رنگ‌ های خنثی و تکی وقتی در کنار رنگ قرمز قرار می گیرند ترکیب زیبایی را نشان می‌ دهند. همچنین رنگ آبی تیره، آبی دریایی، بنفش و زرد با رنگ قرمز کاملاً در تضاد قرار دارد و بهتر است برای ست کردن این رنگ‌ ها با یکدیگر از رنگهای متضاد با هم استفاده کنید.

کفش قرمز با لباس مشکی

یکی از ظریف ترین، ایمن ترین و آسان ترین گزینه هنگام پوشیدن کفش قرمز، ترکیب آن با رنگ مشکی برای لباس های روزانه، مراسم خاص و رسمی می باشد. پوشیدن لباس شب زنانه، مانتو، دامن، جوراب شلواری و شلوار مشکی با کفش قرمز یکی از ایده آل ترین انتخاب ها برای هر خانمی می باشد. همچنین جالب است بدانید که برای داشتن تمرکز روی کفش‌ قرمز کیف خود را مشکی انتخاب نمایید تا استایلی چشم گیر داشته باشید. 

کفش قرمز با لباس مشکی

کفش قرمز با جین آبی

بهترین ست با کفش قرمز لباس های جین آبی است که می تواند به استایل غیر رسمی و روزمره تون جذابیت فوق العاده ای ببخشد. شما می توانید با شلوار یا مانتو جین آبی صندل پاشنه بلند، بدون پاشنه و حتی نیم بوت قرمز را به راحتی ست کنید یا برای یک مهمانی خاص شومیز سفید و شلوار جین را با کفش قرمز ست کنید. 

کفش قرمز با جین آبی

کفش قرمز با لباس سفید

همانطور که می دانید رنگ سفید انتخابی درخشان و شفاف برای پوشیدن با کفش قرمز است بنابراین مانتو مجلسی، شلوار و دامن سفید با کفش ‌های قرمز یک ست فوق العاده می باشد که برای هوای گرم‌ نیز انتخابی مناسب است. همچنین جالب است بدانید که اگر رنگ‌ کیف زنانه را مشکی، بژ یا طلایی انتخاب کنید جذابیت بیشتری را برای کفش‌‌ قرمز و لباس سفیدتان به همراه خواهید داشت. 

کفش قرمز با لباس سفید

کفش قرمز با لباس کرم

اگر می خواهید رنگ شیک را با کفش قرمز بپوشید انتخاب رنگ خنثی مانند کرم یا رنگ پوست گزینه ظریف و شیکی است. با توجه به این‌ نکته هنگام پوشیدن لباس کرم با کفش قرمز توصیه ما به شما این است که برای تضاد با سادگی لباس از رنگ های پرطرفدار از جمله بژ و قهوه ای پر رنگ استفاده نمایید.

کفش قرمز با لباس کرم

کفش قرمز با لباس پلنگی

لباس‌ های مجلسی با چاپ حیوانات به خصوص طرح پلنگی ممکن است گزینه ای خطرناک به نظر برسد اما به دلیل داشتن رنگ‌ های گرم می‌ توانند به راحتی با کفش قرمز ست شده و باعث ایجاد استایلی شگفت‌ انگیز و جذاب شوند. همچنین جالب است بدانید که برای شیک تر شدن ظاهرتان کیف و اکسسوری تان را با رنگ مشکی خال روی لباس ست کنید تا قرمزی کفش نیز چشم گیر باشد.

کفش قرمز با لباس پلنگی

کفش قرمز با لباس قرمز

پوشیدن لباس قرمز با کفش قرمز چندان جالب نخواهد شد چرا که این ریسک خطر تخریب ظاهرتان خواهد شد، اما اگر دوست دارید ترجیحا کفش قرمز را با لباس قرمز بپوشید بهتر است یکی از آن را با رنگ روشن تر انتخاب کنید، به طوری که لباس قرمز روشن را با کفش قرمز تیره ست کنید و یا اکسسوری و کیفتان را رنگی متفاوت از جمله کرم، مشکی و سفید انتخاب کنید تا استایلی تاثیر گذار داشته باشید.

کفش قرمز لباس قرمز

 کفش قرمز با لباس خال دار، طرح دار

ست کردن کفش قرمز با لباس های طرح دار، خال دار به ویژه سفید، آبی، مشکی و لباس هایی که رگه قرمز دارند بهترین‌ گزینه برای استایل مهمانی و مراسم خاص می باشند. با پوشیدن کفش پاشنه بلند قرمز همراه با مانتو، لباس شب و دامن شلوار خال دار یا راه راه زمینه سفید، مشکی و آبی تیره یا لباس رگه دار زمینه سفید و مشکی با رگه قرمز ترکیب زیبایی خواهید داشت. 

کفش قرمز با  لباس طرحدار

کفش قرمز با سبز زیتونی

سبز و قرمز رنگ هایی هستند که بیشتر در جشن های کریسمس، شب یلدا و سر سال استفاده می شوند و رنگی خاص می باشند، اگر دوست دارید که به طور همزمان کفش قرمز را با لباس سبز ست کنید بهتر است که به جای رنگ سبز روشن از تناژهای تیره‌ تر آن از جمله سبز زیتونی استفاده کنید، ست شومیز، دامن، شلوار و کت شیک با کفش قرمز ظاهری خاص و زیبا به استایلتان می بخشد.

کفش قرمز لباس سبز 

کفش قرمز با اکسسوری

ست کفش قرمز با اکسسوری یکی از جذاب ترین آیتم ها است که هر خانم شیک پوشی علاقه دارند از آن ها در استایل خود استفاده کنند. شما می تونید کفش قرمز را با کیف دستی، شال، روسری، کمربند، عینک و ... قرمز ست کنید. همچنین جالب است بدانید که یکی یا دو آیتم قرمز هماهنگ و مناسب بنظر میرسند، بیش از آن زیاده روی است و استایلتان چندان زیبا نمی شود.

کفش قرمز با اکسسوری

سخن نهایی بانوریس با شما

همانطور که گفته شد کفش‌ قرمز به عنوان یک آیتم محبوب، جذاب، دوست داشتنی و قابل توجه محسوب می ‌شود که‌ تقریبا هر خانمی می تواند از داشتن آن بهره ببرد، چرا که می ‌تواند سادگی ظاهرتان را بر هم زده و باعث شیک و جذاب تر دیده شدن استایل تان شود. ما در این مقاله شما را با اصول ست کردن کفش قرمز با انواع رنگ و لباس صحبت کردیم، با توجه به این نکته بهتر است برای انتخاب کفش قرمز مناسب با استایل تان بهترین آن را انتخاب کنید.

 

مطالب مرتبط با این مطلب

دیدگاه خود را ارسال نمایید

0 دیدگاه